Zekeriyaköy Satılık Villa

Sıralama Kriteri:

Zekeriyaköy Bölgesinde Satılık Villa

Zekeriyaköy, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı son yıllarda hızla gelişen bir bölgedir. Zekeriyaköy kuzeyde Sarıyer’in Uskumruköy Mahallesi ile güneyde ise Sarıyer’in Merkez ve Maden Mahalleleri ile çevrilidir. Zekeriyaköy satılık villa seçenekleri, şehir yaşamının kaosundan uzak bir yer arayanlar için en doğru seçimdir.

Sarıyer’in yükselen yıldızı olan Zekeriköy, ferah yapılarıyla öne çıkar. Zekeriyaköy’ün yemyeşil doğasında, huzurlu ve güvenli bir ortamda dilediğiniz gibi bir yaşam sürebilirsiniz. Küçük bir kasaba görünümünde olan bölgenin kendi içinde ulaşım imkanları da kolaydır. Tüm ana arterlere yakın olan bu bölge, Sarıyer-Zekeriyaköy tünelinin sağladığı kolaylık ve İstanbul Havalimanı’na yakınlığı ile hem şehrin dışında hem de şehrin içinde yer alır.

Mood Real Estate’in Zekeriyaköy satılık villa ilanlarını inceleyerek kendinize en uygun alternatifleri kolayca seçebilirsiniz.

Zekeriyaköy Yatırımlık Villa Fırsatları

Yeşil alanların yoğun olduğu Zekariyaköy,  şehre yakın ama şehrin gürültüsünden uzak bir yaşam tarzı ile buluşmanızı sağlar. Daha elit bir kesimin ilk tercihi olan bu bölgede, konut sektörü her geçen gün biraz daha hareketleniyor. Zekeriyaköy’de yatırımlık villa ilanları farklı seçenekleri ile gelir seviyesi yüksek birçok bütçeye hitap ediyor. Kuş cıvıltıları ile güne başlamak, daha izole bir yaşam sürmek isteyen kişiler, şehirleşme karmaşasından uzak bir yaşama sahip olmak için Zekariyaköy’ü tercih ediyor.

Zekeriyaköy müstakil ev ilanları ile kendinize ait olan ve tüm beklentilerinizi karşılayabilecek sosyal ve kültürel imkanlara sahip evler içinden seçim yapabilirsiniz. Fırsat villalar hem fiyatları hem de sunduğu lüks olanaklar sayesinde belli bir gelir seviyesine sahip olan kişilerin beklentisine en uygun seçeneklere sahiptir.

Zekeriyaköy’de Bahçeli Lüks Villa

Sosyal imkanları geniş, bahçeli, lüks ve modern villa yapıları sunan Zekariyaköy’ü hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Zekeriyaköy’de bahçeli lüks villa seçenekleri, müstakil bir yaşam sürmeniz için özel olarak inşa edilmektedir. Zekeriyaköy yeşil alanları, sosyal tesislere sahip siteleri ve birbirinden farklı mimari tarzı ile herkesin beklentisine uygun bir yaşam sunuyor.

Zekeriyaköy bahçeli ev seçenekleri dışında son dönem oldukça fazla tercih edilen dubleks daire seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Hem bahçe hem de çatı katı seçeneği sunan dublex daireler, geniş metrekareleri ile keyifli bir yaşam alanı vadediyor. Country yaşam tarzını benimseyenler için birçok fırsat sunan Sarıyer ilçesi, Zekariyaköy’de geniş metrekarelere sahip evleri ve huzurlu alanları ile ideal bir yaşam sunuyor.

Zekeriyaköy’de Satılık Müstakil Ev

Müstakil ev arayanlar için en iyi fırsatları bulabileceğiniz Zekeriyaköy bölgesi birçok kişinin ilk tercihi oluyor. Zekeriyaköy yatırımlık villa fırsatları konum itibari ile kolay ulaşım sağlayan farklı metrekarelerde birçok ev seçeneği sunuyor. Şehrin gürültüsünden uzak sakin bir yaşam sunan bölge, merkeze yakın bir konumda olması sebebi ile A+ gelir grubunun ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Zekeriyaköy’de Satılık Villa Fiyatları

Konut yatırımı yapmak için en çok tercih edilen bölgelerden biri olan Zekeriyaköy’de sürekli değerlenen metrekare fiyatları, özellikle yatırımlarını konuta yapmak isteyenler için geniş imkanlar sunuyor. Zekeriyaköy lüks villa fiyatları sürekli olarak değerleniyor. Villaların fiyatları site içinde ya da müstakil olmasına, lokasyonuna, metrekaresine, oda sayısına ve sosyal imkanlarına göre değişiklik gösteriyor.

Şehrin karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir yaşam isteyenler için yeni bir kapı aralayan Zekeriyaköy, farklı fiyat aralıklarından birçok villa seçeneği sunuyor.

Zekeriyaköy’de Sahibinden Satılık Villa

Sarıyer ilçesinde şehrin gürültüsünden uzak ancak, şehrin içinde satılık villa arıyorsanız, Zekeriyaköy bölgesi tam size göre. Seçiminizi kolaylaştırmak için villaları beklentilerinize göre listenize ekleyebilirsiniz. Zekeriyaköy’de sahibinden satılık geniş müstakil ilanları arasından istediğiniz oda sayısında ve metrekarede, açık ve kapalı havuz imkanlarına sahip olan evler bulabilirsiniz.

Zekeriyaköy’de geniş bahçeli villa seçenekleri sayesinde sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Zekeriyaköy’de Fırsat Villa İlanları

Zekeriyaköy’de fırsat villa arıyorsanız, ilk olarak lokasyon, metrekare gibi diğer kriterlerinizi belirlemelisiniz. Beklentilerinize göre birçok havuzlu ve bahçeli fırsat villa seçeneği Zekeriyaköy’de bulunmaktadır.

Zekeriyaköy’de Satılık Geniş Villa

İstanbul’un popüler ilçesi Sarıyer’de yatırımlık olarak alacağınız pek çok villa seçeneği bulabilirsiniz. Bunlar içinde geniş metrekareleri ile dikkat çeken bölgelerden Zekeriyaköy, site içi ve müstakil geniş villa alternatifleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor.

Geleceğiniz için en doğru yatırımlardan biri olan Zekeriyaköy bölgesi, doğa ile iç içe bir yaşam deneyimi sunuyor. Bu lüks semtten satın alacağınız geniş villa ile hem kendinize hem de çocuklarınıza güzel bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Mood Real Estate’de Sarıyer ilçesi, Zekeriyaköy bölgesi ilanları içinden beklentinize uygun villaları filtreleyebilir, seçimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Zekeriyaköy konumu itibari ile İstanbul’un yükselen trendlerinden biridir. Dolayısı ile bu bölge gelecekte yatırım değeri en yüksek bölgelerden biri olacaktır.

Zekeriyaköy bölgesi özellikle zengin sosyal yaşam alanları ile dikkat çeker. Sarıyer’de Duatepe Parkı, Milli Parklar, Kuş Gözlem Kulesi, Irmak Mesire Alanı, Atatürk Arboretumu, Emirgan Korusu, Sadberk Hanım Müzesi, Belgrad Ormanı gibi sosyalleşme imkanı sunan yerler bulabilirsiniz.

Zekeriyaköy’de satın alacağınız müstakil bir villa ile şehrin gürültüsünden uzak, geniş sosyal imkanlar sunan lüks bir yaşam sürebilirsiniz.

Zekeriyaköy satılık villa fiyatları evin metrekaresine, lokasyonuna ve sosyal imkanlarına göre değişiklik gösterir. Metrekare fiyatlarının belirlenmesinde ise lokasyondan inşaat kalitesine önemli unsurlar vardır.

Konut Tipleri

Popüler Lokasyonlar

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak