Beşiktaş Satılık Daire

Sıralama Kriteri:

Beşiktaş Satılık Konut

Beşiktaş İstanbul’un nezih ve önemli ilçelerinden biridir. Semt ve mahallelere göre fiyat farklılıkları olsa da genel anlamda lüks ve güzel daireler ve konforlu yaşam alanlarına ev sahipliği yapar. Adını sıklıkla duyduğumuz etiler ve bebek gibi semtlerin bulunduğu ilçe de en çok araştırılan fiyatlar genellikle Beşiktaş satılık ev ilanlarıdır.

Örneğin Türkali mahallesi satılık ev konusunda en doğru adreslerden biridir. Semt içinde Ihlamur kasrı bulunur. Estetik dokusu ile iyi bir yaşam alanı olup, birçok kişi tarafından da Türkali satılık daire fiyatları araştırılır. İleride semtin ve ev fiyatlarının da ilçeye bağlı her semtte olduğu gibi katlanacağı ise kesindir.

Beşiktaş satılık fırsat daireler denildiğinde önemli mahallelerden biri de Muradiye’dir. Şişli içerisinde yer alan mahalle önemli bir kültür ve tarih noktasıdır.  İsmini ünlü Muradiye camiinden alır. Yerli ve yabancı birçok turistin uğrak noktasıdır.  Gezi noktalarına ve tarihi mekanlara yakın oluşu Muradiye mahallesi satılık ev arayış hızının da her geçen gün artmasına neden olmaktadır. Bu nedenle gayrimenkul yatırımının favori mahalleleri arasında da yer alır. 

Beşiktaş’ta Yatırımlık Satılık Ev

Beşiktaş yatırımlık konut fiyatları ile gözde ilçelerden biridir. Tarihi ve kültürel yapısı ise gayrimenkul yatırımı için en doğru konumda olduğunun net göstergelerindendir. İlçe genelindeki semt ve mahallelerde yabancı uyruklu vatandaşlara özel kiliseler bulunmaktadır. Son yıllarda yabancı uyruklu arap vatandaşların yatırım amaçlı tercihinde de zirvededir.

Semt bazında ise Beşiktaş yatırımlık ev ilanları açısından sık arananlar arasında Levent ve 4.levent bulunmaktadır. Semtin içerisinde yer alan hediyelik eşya dükkanları alışveriş için iyi bir durak olmasını sağlar. Ayrıca spa merkezleri, barlar, kulüpler ve sanat galerileri de mevcuttur. Böylelikle levent semtini yatırım harici kalıcı olarak benimsemekte mümkündür. Levent’te satılık daire için pek çok seçenek bulunur. Alınan daireye kiracı yerleştirmek ya da temiz kalmasını isteyerek bir kaç yıl içinde daha yüksek fiyatlara satmakta değerlendirilmesi gereken fikirler olarak sunulabilir.

Site tarzı yapıların ağırlıkta olduğu akatlarda son yıllarda yerleşim ve tercih olarak istanbul beşiktaş satılık daire arayanlar için sunduğu imkanlar ile gözde semtlerden birisidir.  Site içindeki güvenli yaşam alanları daha çok çocuklu ailelerin ilgisini çekmesine mazhar olmuştur. Akatlar kültür merkezi tiyatro ve sanat severler için sunduğu imkanlarla da keyifli vakit geçirmek için diğer tercihler arasında yer alır.  Gelecek için yatırım planınız var ise ya da aileniz için konforlu bir yaşam istiyorsanız Akatlar satılık daire fiyatlarını da araştırabilirsiniz.

Beşiktaş Sahibinden Satılık Fırsat Daireler

Beşiktaş ilçesi mahalle ve semtleri özelinde boğaza nazır konumlu ve eşsiz manzarası ile büyüleyici güzelliği ile bilinir. Emlak sektöründe yer alan ve yatırımcıların ilgisini çeken ilanların başında biri ise sahibinden satışa sunulan Beşiktaş satılık fırsat daireler gelir. Etiler, ulus gibi önde gelen semt ve mahallelerde bu fırsatları kaçırmamak içinse piyasayı ve ilanları iyi takip etmek gerekir.

Beşiktaş’ta Satılık Uygun Fiyatlı Daireler

Beşiktaş’ta daha makul fiyatlar için aranan daireler, genellikle aileler ve iş sebebiyle ilçede ikamet edenler tarafından yapılır. Seçilen mahalle ve semte göre Beşiktaş sahibinden uygun fiyatlı daire bulmanın anahtarı ise merkezi noktalardan uzak ve daha sakin bölgelere yönelmektir.

Beşiktaş’ta satılık ucuz daireler için isabetli bir seçenekler arasında Muradiye ve akatlar ailelere daha uygun yaşama fırsatı sunan semtlerdir. Gezi , sakinlik ve kültürün bir arada olduğu bu semtlerde eşiniz ve çocuklarınız ile keyifli geçirilebilir. Harici olarak bu daireleri  satın alarak yatırım amaçlı da değerlendirebilirsiniz.

Beşiktaş Satılık 1+1 Daireler

Beşiktaş’ta ev ya da daire almak için en önemli kurallardan biri evi ne için alacağınızdır. Yaşam standartlarınızın ya da yaşam sekliniz ise bunun temel belirleyicisidir. Beşiktaş Kültür, tarih, eğlence, sakinlik, gibi her türlü seçenekle size bu imkanı da verir. Tüm bunların yanında ilçe genelinde satılık 1+1 daireler genellikle revaçtadır.

Mantıklı düşünüldüğünde ise seçilen mahalle ya da semte ne olursa olsun Beşiktaş fırsat 1+1 satılık daireler ilçenin değerlilik oranı düşünüldüğünde gelecek vaat eden yatırımlar arasında yer alır.

Beşiktaş Satılık 2+1 Daireler

Beşiktaş 2+1 daire fiyatları özelikle aileler özelinde en çok araştırılan ilanlar arasındadır. Konforlu ve rahat bir yaşam alanına sahip olması, aile için tasarlanmış özel içerikleri ve ilçenin yer aldığı güzel konum bunun baş sebepleri arasında sayılabilir. Şayet aile olarak Beşiktaş’ta yaşama planınız var ise gerçek manada ilk değerlendirilmesi gereken seçenekte sizin için kesinlikle bu dairelerde yaşamak olmalıdır. Bunun yanında aradığınız özelliklere göre semt ve mahalle planlaması yapmak için de bir emlak danışmanı her zaman iyi bir fikir olacaktır. 

İstanbul Beşiktaş Satılık Lüks Daire

İstanbul Beşiktaş’ta lüks evler sadece görüntüsüyle değil vadettiği yaşam ile de ev almak isteyenlerin ilgisini çeker.  Etiler bu açıdan modanın ve eğlencenin merkezi olarak herkes tarafından bilinen ve Beşiktaş’la özdeşleşen bir semttir. Lükslüğü ile ön planda olan Etiler satılık daire seçenekleri ise her ne düşünceyle olursa olsun değerlendirilebilir.

Bir başka seçenekte de Ortaköy mahallesi ile iç içe olan ve 1988 yılı itibariyle buradan ayrılan ulus yer alır. Lüks daire ve ev için ideal seçim bölgelerindendir. TRT’ nin Yönetim binası ve ünlü koç köprüsü mahalle sınırları içerisinde yer alır.  Musevi lisesi ile yabancı uyruklu vatandaşların da yoğun olarak ikamet ettiği elit bir mahalledir. Son yıllarda İstanbul’da yaşayan ünlülerin Ulus satılık daire ilanlarına bakarak yaşam alanlarını ve yatırımlarını da bu mahalleye yönelttiği görülür. Lüks bir daire ya da gelecek için yatırım tavsiyesi arayanların ulus mahallesini de planlarına eklemesi önerilir.

Beşiktaş Etiler’de Satılık Ev Fiyatları

Satılık daire Beşiktaş denildiğinde akla ilk gelen semtlerden biri etilerdir. Eğlence merkezleri ve elit kesim için özel olan bu semtte keyifli vakitler geçirmek mümkündür . Bu nedenle Etiler’de satılık ev ilanları ve fiyatları eğlence düşkünü ve yatırım yapmak isteyenlerin de merak ettiği konular arasındadır. 

Genel ortalamalarda merkezi noktalarda fiyat aralıkları evin veya dairenin metrekaresi ve içeriğine göre değişir.  Sahile yakın oluşu ve eğlence ile dolu dizgin bir hayat için ideal arayanlar için iyi bir yaşam alanı sunacağı ise kesindir. Bu nedenle Etilerden ev alma düşünceniz var ise hiç düşünmeden tercih edilebilir.

Beşiktaş’ta Ev Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Beşiktaş’ta ev satın almak için İstanbul’un diğer ilçelerine göre biraz daha bütçe ayrılması gerekir. Bu nedenle iş adamlarının, ünlülerin, yabancı uyruklu vatandaşların ve yüksek geliri olan vatandaşların gayrimenkul yatırımı için daha çok tercih ettiği söylenebilir. Tabii paranız ne kadar çok olursa olsun Beşiktaş’ta ev satın almadan önce bilinmesi gereken bazı detaylarda bulunur.

  • Beşiktaş Dolmabahçe ve Çırağan sarayı gibi önemli tarihi dokuları bünyesinde barındırır. Yüksek duvarların ve tarihi kalıntıların sıklıkla karşınıza çıktığı ilçe içinde ilgi alanlarınıza göre ev veya daire seçme şansınız bulunur.
  • Gezmeyi seviyorsanız diğer ilçelere geçiş için uygun semt ve mahallelerde yer alan ev ve daireleri seçebilir ve günlük gezi rotaları oluşturarak İstanbul’u gezebilirsiniz.
  • Yüksek fiyatlı ev ve dairelerin daha düşük fiyatlı emsallerine göre daha fazla değerleneceğini bilin.
  • Satın alırken yaşam, konfor ve yatırım planınıza göre hareket edin.
  • Gayrimenkul yatırımının İstanbul’un hangi ilçesi olursa olsun ilerisi için size iyi kazançlar getireceğini bilin.
  • Beşiktaş’ta bir iş dolayısıyla ev veya daire satın alacaksanız iş yerinize yakın bir muhitte veya mahallede imkanlarınız dahilinde ev seçimini yapın.

Beşiktaş sunduğu imkanlar ile modern bir yaşam için en uygun ilçelerdendir. Tarih, kültür, sanat, spor, eğlence için tüm seçenekleri bir arada sunar.

 Beşiktaş bölgesinde yer alan en ünlü mahalleler Ulus, Muradiye, Akatlar, Etiler olarak sıralanabilir.

Beşiktaş’ın en lüks mekanlarının ve evlerinin olduğu mahalleler Etiler’de ve ulusta yer alır. Ancak diğer mahallelerinde günümüzde fiyat olarak İstanbul’un diğer ilçelerine göre yüksek fiyatlara sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Beşiktaş’ta Ulus, Muradiye, Akatlar gibi mahalleler satılık daire arayanlar için tercih sıralamasında daha üst sıralarda yer alır.

Beşiktaş’ta satılık daire fiyatları metrekare bazında semt ve mahalle konumlarına göre değişiklik gösterir. En iyi fiyat için bizimle (Mood Real Estate) iletişime geçebilirsiniz.

Konut Tipleri

Popüler Lokasyonlar

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak