Sarıyer Satılık Villa

Sıralama Kriteri:

Sarıyer Satılık Villa

İstanbul’un güzide semtlerinden, Karadeniz’in ve Boğaz’ın kesişim noktasında konumlanan Sarıyer’de satılık villa yatırımı yapmak isteyen yerli ve yabancı herkes için çeşitli alternatifler yer alıyor. Sarıyer’e bağlı olan Rumelihisarı, Emirgan uzun yıllardır bu semtin en popüler yerleşim mekanlarıdır.  Son yıllarda Sarıyer’in yükselen trendlerinden olan Bahçeköy, Uskumruköy satılık villa, seçenekleri sayesinde elit bir yaşama adım atabilirsiniz.

Satılık villalar arasında detaylı bir araştırma yaparak düşlerinizi süsleyen, eşsiz bir ev seçimi yapabilirsiniz. Sarıyer satılık villa seçenekleri arasından beklentilerinize ve bütçenize en uygun olan villayı belirlemek için Mood Real Estate Sarıyer villa portföyünü yakından inceleyebilirsiniz.

Sarıyer’de Satılık Villa Fiyatları

Sarıyer; Rumeli Hisarı, Emirgan ve Boyacıköy şeridinden başlar, Kilyos’a kadar uzanır. Büyük bir ilçe olan Sarıyer’de satılık lüks konut seçeneği de oldukça fazladır. Yeşil alanların yoğun olduğu Sarıyer,  Bahçeköy kemer mahallesi satılık villa seçenekleri gibi şehre yakın ama şehrin gürültüsünden uzak bir yaşam tarzı sunuyor.

Sosyo ekonomik açıdan farklı gelir gruplarından insanların yaşadığı ilçede, balıkçılık, kıyı turizmi, konut sektörü bir hayli hareketli bir yaşamdan bahsetmek mümkün. Sarıyer villa fiyatları farklı seçenekleri ile gelir seviyesi yüksek birçok bütçeye hitap edebilecek seçenekler sunuyor. İstanbul’da imara açılan yeni alanlar nedeni ile yeşil alanların azalması söz konusu olduğu için villa yaşamını tercih edenler bu şehirleşme karmaşasından uzak bir yaşama sahip olmak istiyor.

Özellikle lise, ilk ve orta dereceli okul, anaokulu ve kreş gibi eğitim kurumlarının çok sayıda bulunduğu Sarıyer ilçesinde Emirgan müstakil ev gibi tüm beklentilerinizi karşılayabilecek sosyal ve kültürel imkanlara sahip olabilirsiniz. Emirgan satılık villa hem fiyatları hem de sunduğu lüks olanakları sayesinde belli bir gelir seviyesine sahip olan kişilerin beklentisine en uygun seçenekleri sunuyor.

Sarıyer Maden Satılık Villa

Konut sektöründe yenilenen bir mimari anlayışı ile hareket eden inşaat firmaları, lüks ve modern villa inşaatları için Sarıyer’i tercih ediyor. Genellikle üst gelir grubuna sahip olan kişiler, özellikler Sarıyer Maden mahallesi satılık villa gibi seçenekleri değerlendiriyor. Maden mahallesi yeşil alanları, sosyal tesisleri ve birbirinden farklı mimari tarz ile herkesin beklentisine uygun seçenekler sunuyor.

Sarıyer maden satılık villa seçenekleri dışında Zekeriyeköy, Uskumruköy, Emirgan, Büyükdere’nin bazı bölgeleri son dönem oldukça fazla tercih ediliyor. Country bir yaşam tarzı isteyenler için birçok fırsat sunan Sarıyer ilçesi, satılık villa çeşitlerinde geniş metrekareleri ve huzurlu alanlarla ideal bir yaşam sunuyor. Konut yatırımı yapmak için de tercih edilen Sarıyer’de fırsat konutlar, sürekli değerlenen metrekare fiyatları ile özellikle yatırımlarını konuta yapmak isteyenler için büyük imkanlar sunuyor.

Sarıyer’de Satılık Müstakil Ev

Sarıyer’de 3. Köprü’nün de etkisi ile her geçen gün değerlenen fiyatlar, ciddi bir ivme kaydetti. Müstakil ev arayanlar için en iyi fırsatlardan biri olan Zekeriyaköy, Bahçeköy satılık villa seçenekleri yeşil alanları, sosyal imkanları ile birçok kişinin ilk tercihi oluyor. Sarıyer villa satın almak için her dönem uygun bir ilçedir.

Sarıyer’de satılık havuzlu villa fırsatları konum itibariyle kolay ulaşım sağlayan birçok seçeneğe sahiptir. Hem şehrin gürültüsünden uzak hem de merkeze yakın bir konumda olması sebebi ile A+ gelir grubunun ilk tercihi olan Tarabya, Rumelihisarı’nda müstakil satılık evler Sarıyer bölgesini popüler hale getiriyor.

Sarıyer’de Sahibinden Satılık Müstakil Ev İlanları

Sarıyer ilçesinde satılık villa arıyorsanız, ilk olarak beklentilerinizi belirlemeniz gerekir. Beklentilerinize göre filtreleyeceğiniz Sarıyer’de sahibinden villa ilanları seçimlerinizi daha kolay hale getirir. kolaylaştırır. Tarabya, Emirgan, Rumelihisarı satılık villa ilanları arasından istediğiniz oda sayısında ve metrekarede, açık ve kapalı havuz imkanları olan villaları seçebilirsiniz.

Metrekaresine, lokasyonunu, oda sayınına ve sosyal tesis gibi imkanlarına göre fiyatları değişen villalar size ve sevdiklerinize en ideal yaşam alanlarını sunuyor. Sarıyer lüks müstakil ev seçenekleri sayesinde sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilir, bol oksijenli bir ortamda yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Sarıyer’de Fırsat Havuzlu Müstakil Ev Fiyatları

Sarıyer ilçesi son yıllarda yeni yapılanmaları ile birlikte en popüler yaşam alanlarından biri olmaya başladı. Zekeriyaköy, Emirgan, Tarabya satılık villa fırsatları her geçen gün artmaya devam ediyor. 3+1, 4+1, 5+1 oda sayısı ve çok daha fazla fırsat sunan Sarıyer ilçesi, site içi ve Sarıyer müstakil ev gibi birçok fırsat sunuyor. Sarıyer’de yatırımlık villa fırsatları her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Site içinde yer alan villalar sosyal tesislerden açık ve kapalı havuzlara, çocuk oyun parklarından yürüyüş parkurlarına birçok imkan sunuyor.

Sarıyer’de sahibinden satılık müstakil ev ve emlak ilanları içinden beklentilerinize ve bütçenize en uygun seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Villaların fiyatları, lokasyonlarına ve evlerin özelliklerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Mood Real Estate villa portföyü içinde fiyat karşılaştırması yapabilir, kendinize en evi hemen belirleyebilirsiniz.

Sarıyer’de Yatırımlık Müstakil Ev

İstanbul’un her dönem en popüler ilçesi Sarıyer’de yatırımlık olarak alacağınız pek çok villa seçeneği sizi bekliyor. Tarabya, Emirgan, Kumköy’de satılık fırsat villa gibi Sarıyer yatırımlık villa imkanlarını değerlendirerek, geleceğiniz için en doğru yatırımı yapabilirsiniz. Doğa ile iç içe bir yaşam deneyimi sunan bu lüks semtte yapacağınız villa yatırımı ile kendinize ve çocuklarınıza güzel bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Oda sayısına, metrekaresine, sosyal imkanlarına ve lokasyona göre belirlenen Göktürk satılık villa fiyatları daha çok gelir seviyesi yüksek olan bütçelere hitap eder.

Sarıyer’de satın alacağınız villa ile şehrin tüm karmaşasından uzak ama şehrin içinde, geniş sosyal imkanlar sahip olan, doğa ile iç içe lüks bir eve sahip olabilirsiniz.

Sarıyer ilçesinin en lüks mahalleleri Zekeriyaköy, Kumköy, Uskumruköy, Demirciköy, Maden gibi sıralanabilir.

Sarıyer bölgesi çok geniş bir alana sahip olduğu için yatırımlık birçok seçenek sunar. Bu seçenekler içinde; Tarabya, Emirgan, Zekeriyaköy, Maden, Bahçeköy gibi sıralanabilir.

Sarıyer İstanbul’un en popüler yerleşim yerlerinden biri olduğu için getirisi en yüksek yatırımlardan biri olması en önemli tercih sebebidir. Aynı zamanda doğa ile iç içe bir yaşam ve ulaşım kolaylığı sunması ile tercih edilir.

2023 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Sarıyer ilçesinde satın alınan metrekareler göre konutun ortalama fiyatı belirlenir. Buna göre Sarıyer’de ortalama amortisman süresi 24 yıl olarak hesaplanır.

Konut Tipleri

Popüler Lokasyonlar

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak