Göktürk Satılık Villa

Sıralama Kriteri:

Göktürk Bölgesinde Satılık Villa

İstanbul’un Eyüp ilçesinde yer alan Belgrad Ormanları ile çevrili Göktürk bölgesi, son yıllarda en popüler yerleşim yerlerinden biridir. Doğusunda Kemerburgaz ile komşu olan yeşillikler içindeki bu lüks belde, kuzeyinde sulama Gölet’ine komşudur. Kaliteli malzemeler ile inşa edilen Göktürk’te lüks villa seçeneklerinde daha elit bir kesim ikamet eder.

Yeni havalimanına olan yakınlığı ile birçok kişinin mola noktalarından da biri olan Göktürk, lüks restoran ve kafeleri, yürüyüş parkurları ve Kent Orman gibi mesire alanı ile şehre yeni bir soluk getirdi. Ulaşım imkanlarının da gelişmesiyle birlikte konforlu bir yaşam sunan Göktürk’te satılık villa seçenekleri de oldukça fazladır. Göktürk satılık villa seçenekleri içinden kendi beklentilerinize ve bütçenize en uygun olan evi belirlemek için Mood Real Estate, Göktürk portföyünü yakından inceleyebilirsiniz.

Göktürk’te Satılık Lüks Villa

Doğa ile içe içe huzur veren bir ortam ile sizi karşılayan Göktürk’te birbirinden güzel, farklı metrekarelerde ve farklı lokasyonlarda lüks villalar bulabilirsiniz. Her yanı ormanlarla çevrili, trafik gürültüsünden uzak, lüks yaşam alanları sunan Göktürk lüks villa seçiminizle, yeşil bir yaşam alanında güne başlayabilirsiniz.

Açık ve kapalı havuz seçenekleri olan siteler, müstakil yaşam alanları sunan, deprem yönetmeliğine uyumlu, kapalı otoparkları olan villalarda günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atmaya hazır olun. Farklı metrekarelerde, çeşitli oda sayısına sahip bahçeli lüks villa seçimi yapabilirsiniz. Bütçenize ve beklentinize uygun olan seçenekler içinden yapacağınız villa tercihi ile huzur dolu bir yaşama adım atabilirsiniz.

Göktürk’te Sahibinden Satılık Fırsat Villa İlanları

Göktürk bölgesinde satılık villa ilanlarını inceliyorsanız, ilk olarak beklentilerinizi doğru belirlemelisiniz. Beklentilerinize göre filtreleyeceğiniz satılık villa seçenekleri değerlendirmenizi kolaylaştırır. Göktürk havuzlu villa ilanları arasından istediğiniz oda sayısında ve metrekarede, spor salonu gibi sosyal imkanlara sahip olan villaları seçebilirsiniz. Oda sayısına, sosyal tesislere, çocuk parkı alanlarına göre imkanlara göre fiyatları değişen villalar size ve sevdiklerinize uygun seçenekler sunuyor. Lüks villa seçenekleri sayesinde sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilir, bol bol temiz hava alabilirsiniz.

Göktürk’te Havuzlu Satılık Villa

Günlük yaşamın koşturmacasından sonra herkes huzurlu zamanlar geçirebileceği yaşam alanlarına ihtiyaç duyar. Kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz ve tüm beklentilerinize en uygun çözümleri sunan bir ev sahibi olduğunuzda yaşamınızı dolu dolu geçirebilirsiniz. Göktürk’te satılık müstakil ev seçeneklerinin sayısının fazla olması ve her beklentiye hitap eden villalar bulunması, bölgeye olan ilgiyi artırıyor. Bununla birlikte Göktürk’te özel yüzme havuzu bulunan villa seçenekleri sayısı her geçen gün artmaktadır.

Göktürk’te satılık fırsat villa seçenekleri ile siz de hem geleceğinize güzel bir yatırım yapabilir hem de sağlıklı yaşam alışkanlıklarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Göktürk Satılık Müstakil Ev Fiyatları

Eyüp ilçesinin son yıllarda en popüler yaşam alanlarından olan Göktürk’te satılık ev fiyatları her geçen gün artmaya devam ediyor. 3+1, 4+1, 5+1 oda sayısı, site içi ve müstakil gibi birçok fırsat sunan Göktürk villaları her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Site içi yaşamda sosyal tesisleri, açık ve kapalı havuzları, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları gibi imkanları ile yaşam alanınıza konfor katan sitelerde siz de lüks bir villa sahibi olabilirsiniz.

Göktürk’te sahibinden satılık lüks havuzlu villa ilanları içinden beklentilerinize ve bütçenize en uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz. Villaların fiyatları, lokasyonlarına ve evlerin özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Mood Real Estate villa portföyü içinde fiyat karşılaştırması yapabilir, en uygun lokasyonda olan evi kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Göktürk Mahallesinde Yatırımlık Villa

İstanbul’un popüler beldelerinden olan Göktürk’te yatırımlık olarak alacağınız pek çok villa seçeneği bulabilirsiniz. Göktürk yatırımlık villa imkanlarından yararlanarak, geleceğiniz için en doğru yatırımı yapabilirsiniz. Doğa ile iç içe bir yaşam deneyimi ile sizi bir araya getiren bu lüks beldede yapacağınız villa yatırımı ile eşsiz bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Oda sayısına, metrekaresine, sosyal imkanlarına ve lokasyona göre belirlenen Göktürk satılık villa fiyatları daha çok gelir seviyesi yüksek olan bütçelere hitap etmektedir.

Göktürk’te Bahçeli Satılık Villa

Göktürk’te gayrimenkul danışmanlarının portföyünde yer alan birçok bahçeli satılık villa seçeneği bulabilirsiniz. Farklı metrekarelerde müstakil villalar bulabileceğiniz gibi site içinde yer alan villalar içinden de seçimler yapabilirsiniz. Lüks villalar sunduğu lüks yaşam alanları ve konforu ile huzurlu bir yaşam vadediyor. Dilediğiniz gibi doğa ile iç içe bir yaşam sürebileceğiniz villalarda yeşillikler içinde, şehrin gürültüsünden uzak ve konforlu bir yaşam geçirebilirsiniz.

Göktürk fırsat villa fiyatları arasında bütçenize göre değerlendirme yaparak, beklentinize en uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz. Bölgeye hakim, uzman bir ekiple en iyi gayrimenkul danışmanlığı hizmetini sunan Mood Real Estate, Göktürk bölgesinde geniş villa portföyü ile ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri sunuyor.

Göktürk’te satın alacağınız villa ile şehrin gürültüsünden uzak, geniş sosyal imkanlar sunan lüks bir eve sahip olabilirsiniz.

Göktürk villa fiyatları metrekarelere göre değişiklik gösterir. Metrekare fiyatlarının belirlenmesinde lokasyondan inşaat kalitesine, sosyal imkanlardan oda sayısına birçok etken vardır.

Göktürk Bölgesinde daire satın almadan önce yaşamak istediğiniz lokasyonu, villanın sosyal imkanlarını, site içi ya da müstakil olması gibi bazı kriterlere dikkat edebilirsiniz.

3.Havaalanın da yapılmasıyla ile birlikte Göktürk’e metro ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak daha kolay bir hale gelmiştir. Bunun dışında özel araçla ya da taksi ile ulaşım da oldukça kolaydır.

Göktürk İstanbul’un yükselen trendlerinden biri olduğu için getirisi en yüksek yatırımlardan biridir.

Konut Tipleri

Popüler Lokasyonlar

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak